havaalani-transferi

İstanbul Klasik Araba - Havaalanı Transferi / Havalimanı Turist Karşılama

İstanbul klasik araba olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve Yeşilköy Havaalanı yolcu karşılama hizmetimiz mevcuttur.

Havaalanı karşılama hizmetimiz için bizlere başvuru yaptığınız anda sizlere o gün için müsait olan klasik otomobil listemizi sunuyoruz. Klasik araç konusunda mutabık olduğumuzda , uçağınızdan ineceğiniz saatten hemen önce havalimanı otoparkında sizi beklemeye başlıyoruz. 

İstanbul klasik araba olarak , havalimanı turist karşılama hizmetimiz , ileri seviye İngilizce bilen ekipten oluşmaktadır. Klasik araba şoförümüz , turist karşılama işi için özel pratik sahibi şoförlerimizdir. Turist ile anadili seviyesinde konuşarak , klasik otomobil ile belirlenen yere , belirlenen saatte ulaşır. Havalimanında alınan turist , güvenilir ortamda seyahat eder. Havaalanı transferi koşulları için anlaşmış olduğumuz ücretten sonra , turist için herhangi ekstra bir paye çıkarmak gibi profesyonellik dışı işlemleri İstanbul Klasik Araba olarak tamamen karşı olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamız tamamen sözleştiği ücret üzerinden mesai harcar. Mutabık olunan ücret ne ise , harici bir şey konuşulmaz.

Havalimanı turist karşılama konusunda uzman bir firmayız. Geniş yelpazedeki araç listemizden istediğiniz araçları seçip , turist karşılama ve turist transfer işleminizi güven içerisinde bizlere teslim edebilirsiniz.
Etiketler : havalimanı transfer , havaalanı transfer , havaalanı turist karşılama, havalimanı turist karşılama , havaalanı turist transferi , havalimanı turist transferi