gelin-arabasi-kiralama

İstanbul Klasik Araba Kiralama - Gelin Arabası Kiralama olarak öncelikle belirtmeliyiz ki tüm klasik gelin arabası modellerimiz kiralıktır. Satılık araç bulundurmuyoruz. Firmamız tamamiyle 'KLASİK ARABA KİRALAMA' konsepti üzerine inşa edilmiştir.

Firmamızdaki tüm klasik gelin arabası modelleri muadillerinin en düzgün tasarımına sahip klasik otomobillerdir. Farklı klasik araba modellerine sahip olduğumuzdan da klasik kiralık araba fiyatları değişiklik arz etmektedir. Kısaca fiyat ; istediğiniz model arabaya göre belirlenir. Ancak şunu söyleyebiliriz ki 600 ila 1000 TL arasında klasik araba kiralama fiyatı yelpazemiz var. Firmamızda bulunan gelin arabası modelleri için klasik araba resimleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca gelin arabası 8 saat kiraya verilir. Gelin arabası , 100 km geçtikten sonra kilometre başına 1 TL , 8 saati geçtiğinde ise saat başına 50 TL ücret alınır. Gelin arabası kiralama işlemi için , araç konusunda mutabık olunduktan sonra , düğün arabası rezerve edebilmemiz için küçük bir kapora istiyoruz. Gelin arabası için kaporayı aldıktan sonra , istediğiniz gelin arabası vermiş olduğunuz tarih için rezerve ediliyor. Böylelikle aynı klasik aracın farklı kişilere kiralanması gibi bir karmaşayla karşılaşmıyoruz. Ardından sizin yapmanız gereken hiçbir şey kalmıyor. Düğün gününüzde sizi istediğiniz yerden alıyoruz. Düğün sonrasında da düğün arabanızla sizi evinize bırakıyoruz. 

Tüm gelin arabası kiralama işlemlerini şoförlü araba kiralama şeklinde yapıyoruz. Şoförsüz araba kiralama söz konusu değildir. Klasik gelin arabası şoförü , düğün konseptinin farkında olan ve sizlere düğün gününüzde kolaylık sağlayacak , düğün arabası şoförlüğü konusunda deneyimli ekibimizden seçilecektir. Düğününüzün sizin için ne denli öneme haiz olduğunun farkındayız ve bunu zedelememeyi ve elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmayı misyon addetmişizdir.;
Sağ üstte bulunan ' İstanbul Klasik Araba ' sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilir ve ekstra bilgi ve görsellere sahip olabilirsiniz.
Etiketler : klasik araba kiralama , klasik otomobil kiralama , gelin arabası kiralama , düğün arabası kiralama