klasik-araba-kiralama

İstanbul Klasik Araba Kiralama - Gelin Arabası Kiralama

Düğün toplum olarak önem verdiğimiz bir gündür. Her birimiz düğün günlerimizin kusursuz geçmesini isteriz. Bu sebeple de düğün salonundan , fotoğraf çekimine kadar her bir objeye titizlikle yaklaşırız. Düğün arabası da en çok önem verdiğimiz objelerden biridir. İstanbul klasik gelin arabası firması olarak , sizlerin bu hassasiyetinizin farkındayız ve en az aynı oranda gelin arabası seçiminizde hassas davranıyoruz.

Gelin arabası kiralama işlemi için bizlerle iletişime geçtiğinizde ilk olarak sizden düğün tarih ve mekanınızı istiyoruz. Belirtilen düğün gün - düğün yerinde müsait olan araçlarımızın hızlı bir şekilde tespitini yaptıktan sonra sizlere uygun olan klasik gelin arabası modellerimizi gönderiyoruz. Sizlere bu klasik otomobillerden kiralamak istediğiniz hangi modelse seçmenizi istiyoruz. Gelin arabası seçiminizi yaptıktan sonra sizlere sadece düğün tarihinizi beklemek kalıyor. 

Klasik arabalarımızın tamamı orijinal klasik Amerikan otomobilleridir. Tüm çizgileri kusursuzdur. Aracı kiralamadan önce de gelip düğün arabasını yerinde görüp karar verebilirsiniz. Firmamız , gelin arabası kiralama işleminin hemen ardından aracı o güne kaydeder ve başka bir kiralama işlemi gibi karışıklıklar söz konusu olmaz. Gelin arabası konvoyunda oluşabilecek herhangi bir sorunda ise araca yerinde müdahale edilir. Şayet araç bir kazaya karışırsa anında başka bir klasik gelin arabası olay yerine gönderilir. Böylelikle düğün konvoyu kaldığı yerden devam eder.
Gelin arabası kiralama ücreti ise değişkendir. Bünyemizdeki klasik arabalar marka ve modellerine göre kiralama ücretinde değişiklik gösterir. Bu nedenle kiralamak istediğiniz aracı belirledikten ve gidilecek adres belirlendikten sonra fiyat konusunda anlaşma yapılır. Fiyatlarımıza gelin arabası şoförü ve 100 TL lik benzin dahildir. Aracı süslemek ise size aittir. Fiyatta anlaşmaya vardıktan sonra , gelin arabası kiralama için sizden ufak miktarda bir kapora istiyoruz. Tam ücreti ise gelin arabası ile sizlere düğün günü ulaştığımızda talep ediyoruz.