gelin-arabasi-kiralama

Düğün Arabası Kiralama

Milletçe değerli bir gün addettiğimiz ve kusursuz geçmesini istediğimiz günlerden biri de düğün günlerimizdir. Düğünlerimizin ömür boyu unutamayacağımız günlerden bir gün olduğunu bildiğimizden en ufak bir problemle karşılaşmak istemeyiz. Düğün günlerimizde estetik oranını arttırmak için kullandığımız klasik düğün arabası , aslında bizim düğünümüze verdiğimiz değerin karşılıklarındandır.

İstanbul klasik araba kiralama olarak , bizimle iletişim kurduğunuzda öncelikle sizden düğün tarihinizi ve mekanı , klasik gelin arabası olarak hangi marka ve hangi renk klasik gelin arabası istediğinizi soruyoruz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizin için uygun olan gelin arabasını size internet üzerinden ' Whatsap' ya da ' e - mail ' yolu ile size iletiyoruz. Fotoğrafını almış olduğunuz gelin arabası noktasında mutabık olduğumuzda aracı küçük bir kapora karşılığında düğün gününüzde size kiralamış oluyoruz.

Bu işlemden sonra yapmanız gereken herhangi bir işlem kalmıyor. Ancak isterseniz düğünden önce gelip beğenmiş olduğunuz klasik gelin arabasını canlı olarak görebilirsiniz ki bunu tavsiye ederiz. Kiralamakta olduğumuz her düğün arabası şoförü ile birlikte kiralanmaktadır. Size , kiralama işlemini bitirdikten sonra sadece düğün gününü beklemek kalıyor.